• Detail firmy

Jindřich Tomeček

Základní popis

Naše firma nabízí komplexní nabídku dlouhodobého i krátkodobého pronájmu autojeřábů značky Tatra AD 20 a AD 28. Zajišťujeme jeřábnické práce.

Adresa

Horoušanská 287
250 81 Nehvízdky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74448838
DIČ:  CZ8403050524

Výrobky, činnosti

Autojeřáby, autodoprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 303 689
WWW: www.autojeraby-tomecek.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Tomeček - Majitel

Mobil: +420 603 581 698
Další firmy v oboru

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.