• Detail firmy

Jindřich Slimáček

Základní popis

Montáže digitálních satelitních přijímačů. Zapojení kompletů pro příjem českých programů ze satelitu. Zajištění záručních i pozáručních oprav.

Adresa

Police 164
756 44 Police

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73095711
DIČ:  CZ7308155855

Výrobky, činnosti

Dálkové ovladače

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 439 812
E-mail: jsep@seznam.cz
WWW: www.jsep.wz.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Slimáček - Majitel

Další firmy v oboru

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.

PHU AGROMOC COMPANY

K uspokojení potřeb všech těch, kteří se v blízké budoucnosti plánu na získání elektrický generátor, jsme se rozhodli vytvořit speciální jednotku zabývající se pouze instalaci jednotku v jakémkoli místě podle vlastního výběru. Tým úspěšně působí již několik let, a váš účet již dokončil stovky objednávek montážní jednotky.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB