• Detail firmy

Jindřich Pospíšil - vodoinstalatérství

Základní popis

Provádíme veškeré vodoinstalatérské práce, čištění odpadů, opravy vody, drobné opravy a výměny. Dále provádíme rekonstrukce koupelen a stoupaček, koupelny na klíč, havárie.

Adresa

Praskova 750/11
770 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10622381

Výrobky, činnosti

Instalatérství, topenářství, plynařství

Provádíme veškeré vodoinstalatérské práce, čištění odpadů, opravy vody, drobné opravy a výměny. Dále provádíme rekonstrukce koupelen a stoupaček, koup

Kontaktní údaje

E-mail: jinvod@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Pospíšil - Majitel

Mobil: +420 606 909 621
E-mail: jinvod@seznam.cz
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.