• Detail firmy

Jindřich Pospíchal

Základní popis

Provádíme zasklívání interierů, lepení zrcadel, skleněné obklady kuchyní a koupelen. Nabízíme akvária a terária, montáž světlíků a přístřešků.

Adresa

Zákopnická 362/21
460 14 Kateřinky - Liberec XVII

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63500019

Výrobky, činnosti

Sklenářství

Kontaktní údaje

E-mail: j-p.sklo@seznam.cz
WWW: www.j-p-sklo.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Pospíchal - Majitel

Mobil: +420 722 607 145
Další firmy v oboru

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.