• Detail firmy

Jindřich Mlynář

Základní popis

Zabývá se veškerými zednickými pracemi. Provádí práci s betonem, zdění, omítky, štuky, zateplení, fasády, dlažby, rekonstrukce a mnoho dalšího. Samozřejmě nabízí i možnost poradenství v oboru.

Adresa

Puclice 27
345 61 Puclice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49341405
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zajišťujeme výstavby rodinných domů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 709 538
E-mail: Mlynar.jindrich@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Mlynář - Majitel

Mobil: +420 722 556 003
Další firmy v oboru

MONTGIPS

Dodáváme lamelové plastové fasádní systémy a zvukově izolační desky Wolf pro odhlučnění stěn. Realizujeme protipožární nástřiky pro ocelové a betonové konstrukce i aplikace foukaných izolací. Zaměřujeme se na montáže sádrokartonů a montáže plastových fasádních systémů.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

Šťastný a Šleis STAVITELSTVÍ A EKONOMIKA, s.r.o.

Zabýváme se stavební a obchodní činností. Zajistíme výběr a analýzu staveniště, specifikaci potřebných podkladů, návrh stavby, dokumentace k územnímu řízení, stavební povolení, výběrové řízení na dodavatele stavby, vyhodnocení nabídek, vypracování smluv, technický dozor investora, kolaudační řízení i spolupráci při konečném vyúčtování stavby. Poskytujeme rovněž služby realitní kanceláře.