• Detail firmy

Jindřich MACHÁČEK

Základní popis

Zakázkové truhlářství a tesařství Kompletní dodávka bytových i komerčních interiérů, půdních nástaveb Dveře, vrata, ploty, střešní vazby, pergoly, altány Vzorkovny, restaurace, obchody, prodejní galerie, veletržní expozice, dekorace

Adresa

Jana Herbena 714
438 01 Žatec

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45328102

Výrobky, činnosti

Dveře, vrata, ploty.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 140 223
E-mail: jindrich.machacek@machtruhlarna.cz
WWW: www.machtruhlarna.cz
Další firmy v oboru

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.