• Detail firmy

Jindřich Labaj

Základní popis

Podlahářství, prodej a pokládka nových a dřevěných podlah, renovace dřevěných podlah, parket. Výroba mozaikové podlahy. Broušení podlah.

Adresa

Ústí 127
755 01 Ústí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15423255

Výrobky, činnosti

prodej a pokládka nových a dřevěných podlah

Podlahářství, prodej a pokládka nových a dřevěných podlah, renovace dřevěných podlah, parket. Výroba mozaikové podlahy. Broušení podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: j.labaj@volny.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Labaj - Jednatel

Mobil: +420 603 785 467

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

Eduard Vojtíšek - VE DEKOR

Zabýváme se povrchovou úpravou stěn v iteriérech - tapetování, dekorativní techniky i exteriérech - fasády domů. Další naší činností je dodávka měřících sad množství alkoholu v lahvích pro potřeby hotelů, barů a restaurací.