• Detail firmy

Jindřich Košák

Základní popis

Výrobce nábytku na míru pro zákazníky ze Zlína a okolí. Vyrobíme kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně a veškerý bytový nábytek dle Vašich představ. Výroba truhlářských výrobků a bytových doplňků.

Adresa

Lesní 6615
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72357185
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek na míru Zlín.

Výrobce nábytku na míru ve Zlínském kraji. Na míru vyrábíme bytový a koupelnový nábytek. Věnujeme se ostatní truhlářské výrobě - doplňky, stolařství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 138 597
E-mail: kosakjindrich@centrum.cz
WWW: www.nabytekkosak.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Košák - Majitel

Další firmy v oboru

STOLAŘSTVÍ ROŽNOV

Specializací firmy je výroba bytového, koupelnového i kancelářského nábytku, kuchyňských linek. Doplňkově prodáváme vestavěné i volně stojící elektrospotřebiče. Samozřejmostí je doprava a montáž našeho nábytku.

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.