• Detail firmy

Jindřich Kolář

Základní popis

Autorizovaný výrobce sekčních privátních a průmyslových garážových vrat a prodej náhradních dílů. Výklopná, rolovací, protipožární vrata. Vjezdové brány, závory, teleskopické brány, předokenní rolety a markýzy. Zaměření, výroba, montáž, servis

Adresa

Herbenova 532/42
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11206756

Výrobky, činnosti

Garážová vrata

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 700 517
Mobil: +420 603 322 951
Mobil: +420 736 753 605
E-mail: gar-tech@gar-tech.cz
WWW: www.gar-tech.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Kolář - Majitel

Další firmy v oboru

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.