• Detail firmy

Jindřich Kalousek

Základní popis

Výrobní program je zaměřen na zakázkové obrábění. Provádíme kusovou, malosériovou a sériovou výrobu na nejmodernějších obráběcích CNC strojích.

Adresa

Hlavní 105
252 44 Psáry-Dolní Jirčany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45838208

Výrobky, činnosti

CNC Obrábění

Kontaktní údaje

E-mail: jindrich.kalousek@email.cz
WWW: www.kalousek.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Kalousek, st. - Majitel

Telefon: +420 731 175 842
Další firmy v oboru

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

VP METAL s.r.o.

Provádíme CNC obrábění materiálu pomocí moderní technologie. Zajišťujeme zakázkové obrábění kovů, svařování hliníku a nerezu. Nabízíme práškové lakování nejrůznějších produktů. Věnujeme se zasklení balkónů. Zaměřujeme se na výrobu hliníkových plotů.

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.