• Detail firmy

Jindřich Hýbl

Základní popis

První specializovaná poradna odškodnění náhrady škody na zdraví po dopravní nehodě a pracovním úrazu. Specializace na nový občanský zákoník 2014.

Adresa

Chromeč 178
789 01 Chromeč

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86872231
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradna

První specializovaná poradna odškodnění náhrady škody na zdraví po dopravní nehodě a pracovním úrazu. Pomoc poškozeným při těžké újmě na zdraví, trvalých následcích nebo pomoc pozůstalým. Specializace na nový občanský zákoník 2014.

Kontaktní údaje

E-mail: poradna@poradnaodskodneni.cz
WWW: www.poradnaodskodneni.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Hýbl - Majitel

Mobil: +420 776 260 806
E-mail: poradna@poradnaodskodneni.cz

Lucie Hýblová

Mobil: +420 776 260 806
Další firmy v oboru

TETRAPAT Halaxová & Halaxová

Nabízíme komplexní patentové služby, znalecké posudky a oceňování duševního vlastnictví. Provádíme registrace ochranných známek a průmyslových vzorů, rešerše ochranných známek, registraci komunitární ochranné známky, užitného vzoru i průmyslového vzoru společenství s platností v rámci EU. Poskytujeme kompletní služby patentových zástupců včetně řešení případných sporných řízení.

OK PLZEŇ - Ing. Miroslav Suchý

Poskytování poradenství a zprostředkovatelských služeb v oblasti ekonomiky a obchodu. Specializace na poradenství v podnikání se zahraničními subjekty. Propojení technicko, obchodně ekonomických problémů v mezinárodním prostředí.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.