• Detail firmy

Jindřich HOCH

Základní popis

Sandstudios - grafický design, sazba, DTP, webdesign, animace. Grafické studio zajišťující full servis v oblasti grafického designu, webdesignu, sazby knih, časopisů a jiných dokumentů, DTP prací, flash animací či reklamních služeb.

Adresa

Košická 16/52
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74635735
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sandstudios - grafický design, sazba, DTP,

webdesign, animace. Grafické studio zajišťující full servis v oblasti grafického designu, webdesignu, sazby knih, časopisů a jiných dokumentů, DTP atd

Kontaktní údaje

E-mail: jindrich@sandstudios.cz
WWW: www.sandstudios.cz

Kontaktní osoba

Jindřich Hoch - Majitel

Mobil: +420 605 877 867
E-mail: jindrich@sandstudios.cz
Další firmy v oboru

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.