• Detail firmy

Jindra Jaromír

Základní popis

Nabízím služby v oblasti-rekonstrukcí,pokládkyobkladů a dlažeb,montáží sádrokartonů

Adresa

Jaroslava Vacka 136
390 03 Klokoty

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14506831
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže sádrokartonů

Kontaktní osoba

Jaroslav Jindra - Majitel

Mobil: +420 603 288 489
E-mail: jindra.stav@centrum.cz
WWW: www.jindra-stav.eu/
Další firmy v oboru

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

PM - GIPS MONT - Petr Mareček

Nabízíme kompletní služby a řešení v oblasti stavebnictví. Zateplíme Váš byt, dům či průmyslovou budovu, namontujeme sádrokartonové desky včetně kazetových systémů, postavíme Vám rodinný dům na klíč nebo pouze hrubou stavbu, provedeme celkovou rekonstrukci či půjčíme levně lešení pro Vaše potřeby. A jelikož máme rádi životní prostředí, jsme v programu Zelená úsporám.