• Detail firmy

Jindra Jaromír

Základní popis

Nabízím služby v oblasti-rekonstrukcí,pokládkyobkladů a dlažeb,montáží sádrokartonů

Adresa

Jaroslava Vacka 136
390 03 Klokoty

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14506831
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže sádrokartonů

Kontaktní osoba

Jaroslav Jindra - Majitel

Mobil: +420 603 288 489
E-mail: jindra.stav@centrum.cz
WWW: www.jindra-stav.eu/
Další firmy v oboru

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.

RENOVACE DVEŘÍ - Karel Kozibratka

Nabízíme komplexní služby ve vylepšení Vašich domácností. Renovujeme dveře, zárubně, kuchyně, schodiště i skříně, které Vám na míru můžeme také vyrobit. Mezi nabízené služby patří také práce "hodinového manžela", kdy pomáháme s drobnými opravami u Vás doma.