• Detail firmy

JIMMY CARS s.r.o.

Základní popis

Prodej kvalitních autodílů a autodoplňků za rozumnou cenu. Opravy silničních vozidel.

Adresa

Skřivánčí 1650/51
352 01 Aš

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26354101
DIČ:  CZ26354101
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Internetový obchod autodílů a autodoplňků

Prodej kvalitních autodílů za rozumné ceny.

Kontaktní údaje

E-mail: jimmydily@seznam.cz
WWW: www.autodilyjimmy.com

Kontaktní osoba

Mehmet Ozcelikci

Telefon: +420 354 599 014
E-mail: jimmydily@seznam.cz

Vojtěch Jech - Jednatel

Další firmy v oboru

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.

Michal Šimek

Zajišťujeme pneuservisní služby pro osobní a dodávková vozidla. Provádíme montáže, demontáže, vyvažování, přezouvání a opravy pneumatik. Prodáváme pneumatiky a duše všech rozměrů i disky. Nabízíme možnost sezonního uskladnění pneumatik. Zabýváme se rovněž čištěním interiérů automobilů (od května do října). Více informací o poskytovaných službách naleznete na webových stránkách firmy.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.