• Detail firmy

Jimi Tore s.r.o.

Základní popis

Výroba sekčních garážových a průmyslových vrat v širokém spektru barev a v imitaci dřeva. Originální komponenty a technologie FlexiForce, DOCO International, Metecno, Marantec. Garážová i průmyslová vrata Vám namontují proškolené montážní firmy.

Adresa

Altýře 3285/1B
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27677737

Výrobky, činnosti

garážových a průmyslových vrata

Výroba sekčních garážových a průmyslových vrat v širokém spektru barev a v imitaci dřeva.

Kontaktní údaje

Telefon: 576 776 411
E-mail: info@jimi-tore.cz
WWW: www.jimi-tore.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Holubář - Jednatel

Mobil: +420 774 820 820
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

Blanka Houserová

Zabýváme se vlastní výrobou dveří na zakázku. Zhotovujeme interiérové dveře z masivu, posuvné dveře pro domácnosti i průmysl, dveřní obložky a futra. Dveře a obložky futer nejenom vyrábíme, ale i renovujeme.