• Detail firmy

Jihozápadní dřevařská a.s.

Základní popis

Zaměřujeme se na poskytování služeb vlastníkům lesa. Prodej, doprava a zpracování dřeva. Zabýváme se harvestorovou technologií.

Adresa

Nádražní 351
342 01 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25236237

Výrobky, činnosti

Manipulace a odvoz dříví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 521 001
Fax: +420 376 521 001
E-mail: legemza.jzd@centrum.cz
E-mail: kvech.jzd@centrum.cz
WWW: www.jz-drevarska.cz

Kontaktní osoba

Ing. ROMAN MILOTA - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEKO BUS PLZEŇ s.r.o.

Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní zájezdovou dopravu. Zajistíme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře a jiné organizace. Nabízíme rovněž nákladní dopravu a přepravu zaměstnanců.

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.