• Detail firmy

JI Consulting s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme stravování v hotelové restauraci.

Adresa

Nové Město 26
417 81 Moldava

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25484362

Výrobky, činnosti

ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 539 554
Mobil: +420 734 381 651
E-mail: info@hoteljan.cz
WWW: www.hoteljan.cz

Kontaktní osoba

Michal Tempel - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.