• Detail firmy

JH Invest Group s.r.o.

Základní popis

Nabízíme veškeré stavební práce spojené s výstavbou rodinných a bytových domů a komerčních budov všeho typu. Zaměřujeme se i na kompletní rekonstrukce těchto nemovitostí a inženýrskou činnost (stavební dozor, vyřízení ÚR a stavebního povolení).

Adresa

Španělská 4
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28532988
DIČ:  CZ28532988
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reality

Kontaktní údaje

E-mail: office@jhinvest.cz
WWW: www.jhinvest.cz

Kontaktní osoba

Antonín Urbánek - Jednatel

Telefon: +420 222 556 556

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

MIRELINA COMPANY s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej komponentů výpočetní techniky a práce v oblasti elektroinstalace. Provádíme energetické audity budov. Zajišťujeme silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, montáže ústředních topení, prodej sanity, montáže a servis vzduchotechniky a klimatizace, projektování kanalizace a kompletní rekonstrukční práce pro občanskou i komerční výstavbu.