• Detail firmy

JH Demont s.r.o.

Základní popis

Provádíme demolice objektů, pálení ocelových konstrukcí, demontáže technologických zařízení, demontáž a montáž ocelových konstrukcí. Dále se zabýváme autodopravou do 3,5 tuny, výkupem železa a barevných kovů.

Adresa

Klášter Hradiště nad Jizerou 61
294 15 Klášter Hradiště nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28525141
DIČ:  CZ28525141
  • Služby

Výrobky, činnosti

Demolice objektů

Kontaktní údaje

E-mail: jhdemont@seznam.cz
WWW: www.jhdemont.cz

Kontaktní osoba

Josef Hanušák - Majitel

Mobil: +420 722 945 449

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.