• Detail firmy

JH AGROCOM, spol. s r.o.

Základní popis

Firma zabývající se nákupem zemědělských produktů a prodejem zemědělských potřeb. Představuje firmu nabízející krmiva, krmné suroviny, krmné směsi, kompletní krmiva, doplňková krmiva a premixy určené k výživě hospodářských zvířat.

Adresa

Zborovská 158/36
301 00 Doudlevce

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25218328
DIČ:  CZ25218328
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej pohonných hmot, zemědělská technika (odborný záruční a pozáruční servis, opravy nákladních automobilů, poradenství v oblasti techniky).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 373 322 122
Fax: +420 373 322 122
E-mail: jhagrocom@iol.cz
E-mail: ev.ja@centrum.cz
WWW: www.jhagrocom.cz

Kontaktní osoba

Ing. Josef Hynek, CSc. - Jednatel

Mobil: +420 606 609 737

Ing. Eva Jägerová - Jednatel

Mobil: +420 724 329 369
Další firmy v oboru

J-Controls s.r.o.

Provádíme opravy, modernizace a rekonstrukce elektroinstalace jeřábů, lanových drah, lyžařských vleků a jiných zdvihacích a dopravních zařízení. Dodáváme a montujeme elektropohony. Instalujeme dálkové radiové ovládání pro jeřáby a další zdvihací zařízení. Dále provádíme provozní revize lyžařských vleků a lanových drah, technické prohlídky a zkoušky UTZ zdvihacích a dopravních.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.

Antonín Gabriško - Lesní, zahradní technika a hydraulika

Zajišťujeme prodej a servis lesní, zahradní techniky a hydrauliky. V naší nabídce naleznete řetězové pily, vyžínače, křovinořezy, rozbrušovací pily, půdní jamkovače, foukače, vysavače, motorové rosiče, zahradní nůžky, hydraulické tlakové hadice včetně příslušenství a mnoho jiného. Dodáváme také náhradní díly, většinu dílů máme skladem. Poskytujeme poradenství při prodeji.