• Detail firmy

JGH a.s.

Základní popis

Výroba mýdla a saponátů, čisticích a lešticích prostředků, Výroba vlákniny, papíru a lepenky Výroba koksárenských produktů Výroba jiných základních anorganických chemických látek

Adresa

Mníšek u Liberce 150
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25685201
DIČ:  CZ25685201
Rok založení:  1903
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  30000000

Výrobky, činnosti

Chemické přípravky pro průmysl

Výroba minerálních a válcových olejů, automobilových, převodových, kompresorových, řezacích, vrtacích, brzdových a speciálních mazadel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 246 036
Fax: +420 485 146 700
E-mail: info@chemiemnisek.cz
E-mail: cpm@iol.cz
WWW: chemiemnisek.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Stehlík - Předseda představenstva

Tomáš Zadražil - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Colorcentrum-Profi

Zabýváme se prodejem a výrobou barev a laků na kov, dřevo a beton. Nabízíme syntetické nátěrové hmoty, pigmentové pasty, pomocné polotovary a rozpouštědla.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.