• Detail firmy

jfp Litovel s.r.o.

Základní popis

Nabízím instalatérské práce, vody, topení a plynu či výměnu stoupaček. Realizuji instalace a opravy ústředního a etážového vytápění v oceli

Adresa

Kysucká 322/31
784 01 Litovel

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27858138

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce

Kontaktní údaje

E-mail: jfp@jfp.cz
WWW: www.jfp.cz

Kontaktní osoba

Jiří Přikryl - Jednatel

Mobil: +420 603 523 619

František Přikryl - Jednatel

Mobil: +420 603 523 617
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.