• Detail firmy

JETY-ELEKTRO, s.r.o.

Základní popis

Provádíme projekty elektroinstalace, montáže a revize. Zajišťujeme instalaci elektronických zabezpečovacích systému. Montáž a dodávka hromosvodů.

Adresa

Lada 62
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27345467

Výrobky, činnosti

elektroinstalace, montáže a revize

Zajišťujeme instalaci elektronických zabezpečovacích systému. Montáž a dodávka hromosvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jetyelektro.cz
WWW: www.jety.estranky.cz

Kontaktní osoba

Antonín Jetenský, jr. - Jednatel

Mobil: +420 776 038 833
E-mail: JetenskyA@seznam.cz

Antonín Jetenský, sr. - Jednatel

Mobil: +420 777 333 951
E-mail: jetensky.antonin@seznam.cz
Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.