• Detail firmy

JETY-ELEKTRO, s.r.o.

Základní popis

Provádíme projekty elektroinstalace, montáže a revize. Zajišťujeme instalaci elektronických zabezpečovacích systému. Montáž a dodávka hromosvodů.

Adresa

Lada 62
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27345467

Výrobky, činnosti

elektroinstalace, montáže a revize

Zajišťujeme instalaci elektronických zabezpečovacích systému. Montáž a dodávka hromosvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jetyelektro.cz
WWW: www.jety.estranky.cz

Kontaktní osoba

Antonín Jetenský, jr. - Jednatel

Mobil: +420 776 038 833
E-mail: JetenskyA@seznam.cz

Antonín Jetenský, sr. - Jednatel

Mobil: +420 777 333 951
E-mail: jetensky.antonin@seznam.cz
Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.