• Detail firmy

JETTIMONT s.r.o.

Základní popis

Konkrétně například ocelové konstrukce, plošiny, přístřešky, regály vnitřní i vnější, schody, brány, branky, vrata, svařované potrubí kulaté i hranaté, atd. Zabýváme se montáží a údržbou zařízení pro povrchové úpravy i strojírenskou výrobou.

Adresa

Husova 98
582 82 Golčův Jeníkov

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60917024
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Montáží a údržbou zařízení pro povrchové úpravy

zařízení pro předúpravy povrchů -lakovací linky -průmyslové sušky a vypalovací pece -dopravní a manipulační technika -vzduchotechnika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 442 103
Mobil: 607 861 107
E-mail: jettimont@jettimont.cz
WWW: www.jettimont.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Šimánek - Jednatel

Další firmy v oboru

TechnoCon s.r.o.

Naše společnost zajišťuje konstrukci, výrobu a dodávky přípravků pro svářecí roboty, automaty a ruční svařování. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy, včetně realizovaných zakázek.

AMIT Svar s.r.o.

Zabýváme se svařováním nerezových ocelí, Al slitin a ušlechtilých ocelí. Svařujeme různé nádrže, vany na chemikálie a potraviny, konstrukce pro stroje a další zařízení.

Jaroslav Borůvka - Kovoobrábění

Zajišťujeme zámečnickou výrobu, soustružnické a frézařské práce. Specializujeme se na výrobu na zakázku - např. schody, zábradlí, stavební konstrukce. Zaměřujeme se na výrobu dílů ke krbovým kamnům od různých výrobců. Sídlíme v okrese Třebíč.