• Detail firmy

Jetoma Group, s.r.o

Základní popis

Realizace samonivelačních podlah, lití pěnobetonu a podlahové vytápění. Poradenství, kalkulace souvisejicí s kompletní realizací podlah.

Adresa

Kubišova 1381/36
182 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27880613

Výrobky, činnosti

Realizace samonivelačních podlah, lití pěnobetonu

Realizace samonivelačních podlah, lití pěnobetonu a podlahové vytápění. Poradenství, kalkulace souvisejicí s kompletní realizací podlah.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 296 536
E-mail: krzemil@seznam.cz
WWW: www.jetoma@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jerzy Samiec - Jednatel

Mobil: +420 737 188 409

ANTONÍN LYSEK - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.

AZ GLASS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci skleněných stavebních prvků. Dodáváme skleněné příčky, prosklené příčky, skleněné dveře, posuvné celoskleněné dveře, skleněné zábradlí, skleněné podlahy, skleněné zimní zahrady, skleněné markýzy, pochozí skla, prosklené fasády, skleněné obklady do kuchyně, skleněné světlíky a mnoho dalšího.