• Detail firmy

Jerome Buildings, a.s.

Základní popis

Zajištění kompletních kongresových služeb,pronájem audivizuální techniky

Adresa

Štěpánská 613/18
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27204944
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajištění kompletních kongresových služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 748 111
Fax: +420 222 748 113
E-mail: distribution@jerome.cz
WWW: www.hotelamarilisjerome.com

Kontaktní osoba

Ing. JIŘINA MAŠIĆ - Statutární ředitel

Anna Bartůňková - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Judita Waissi

Zajišťujeme kompletní květinový servis. Provozujeme dvě moderní prodejny s květinami na Praze 4, kde Vám nabízíme čerstvé řezané květiny a jejich originální vazby s možností rozvozu. Tvoříme květinové dekorace a aranžmá, smuteční i sváteční vazbu květin, dodáváme výzdobu na svatby a jiné významné události do interiérů i exteriérů. Zabezpečujeme dodávku květin do firem, restaurací i hotelů.