• Detail firmy

Jemma s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní stavební, zemní a demoliční práce, zateplování fasád, pronájem stropních stojek.

Adresa

66
338 43 Kornatice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26383624
DIČ:  CZ26383624

Výrobky, činnosti

Stavební práce a stavby na klíč

Kontaktní údaje

WWW: www.jemma.cz

Kontaktní osoba

Martin Šustr - Jednatel

Mobil: +420 774 511 599
E-mail: sustr@sezam.cz
Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

FABIÁN, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky a montáž stínící techniky. Instalujeme žaluzie, markýzy, rolety, zajišťujeme opravy žaluzií a realizujeme zastínění střešních oken Velux či zasklívaní lodžií. Nabízíme rovněž služby hodinového manžela. Dlouholetá praxe v oboru je zárukou kvalitně odvedené práce. Neváhejte nás kontaktovat!

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.