• Detail firmy

JEMI CB s.r.o.

Základní popis

Pořádáme plavby na katamaránu Lagoon 380, neopakovatelná dovolená pro rodiny s dětmi, přátele, kolegy, teambuilding. Pronájem katamaránů, jachet.

Adresa

Soběnov 32
382 41 Soběnov

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26084953
DIČ:  CZ26084953
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jachty Chorvatsko - pronájem

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 060 013
E-mail: jemicb@centrum.cz
WWW: www.jemi.cz

Kontaktní osoba

Jan Kulhánek - Jednatel

Vlasislava Kulhánková

Další firmy v oboru

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.