• Detail firmy

JELO AKŠILE s.r.o.

Základní popis

Prodáváme palivové dříví, provádíme rizikové kácení a odkacování, výškové kácení,Mimo jiné se taktéž zabýváme autodopravou,obchodní činností.

Adresa

Nádražní 2967/93
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03371034

Výrobky, činnosti

Prodej palivového dříví

Prodáváme palivové dříví, provádíme rizikové kácení a odkacování, výškové kácení, ořez stromů a další lesnickou činnost.Mimo jiné se taktéž zabýváme autodopravou, stavební činností, obchodní činností, realitní činností, zprostředkováním obchodu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 267 460
E-mail: jeloaksile@seznam.cz
WWW: palivove-drivi.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Olej - Jednatel

Mobil: +420 607 267 460

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

APOLMONT, s.r.o.

Naše personální agentura poskytuje služby firmám hledající kvalifikované pracovníky i jednotlivcům se zájmem o zprostředkování zaměstnání. Zajišťujeme personální leasing - dočasné přidělení zaměstnanců - včetně vyřízené veškerých pracovněprávních a administrativních úkonů. Nabízíme služby v oblasti kovovýroby. Provádíme montážní, svářečské, lakýrnické a zámečnické práce.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.