• Detail firmy

Jelínek Václav

Základní popis

Zabýváme se především přepravou živnostenského komunálního odpadu, jeho převzetím a předáním odpadu k likvidaci či využití příslušným subjektům (skládkám odpadu). Nabízíme autodopravu kontejnerových van, přistavení kontejnerových van o objemech 5,5 m

Adresa

Chuderovská 30
403 40 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71775633

Výrobky, činnosti

Zabýváme se především přepravou komunálního odpadu

Zabýváme se především přepravou živnostenského komunálního odpadu, jeho převzetím a předáním odpadu k likvidaci či využití příslušným subjektům (sklád

Kontaktní osoba

Václav Jelínek - Jednatel

Telefon: +420 475 210 833
Mobil: +420 736 152 052
E-mail: jelinek.vaclav@email.cz
WWW: www.vaclav-jelinek.cz
Další firmy v oboru

BUCHEN EKOSERVIS s.r.o.

Specializujeme se na průmyslové čištění. Provádíme sanace betonových a jiných zpevněných ploch. Poskytujeme rovněž služby v oblasti manipulace a nakládání s odpady včetně nebezpečných odpadů. Zajišťujeme likvidace ekologických havárií. Součástí našich služeb je i servis chemických zařízení.

EKOSFERA spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti ochrany životního prostředí. Zajišťujeme ekologickou likvidaci a nakládání s nebezpečnými odpady, recyklaci elektrošrotu, čištění odlučovačů ropných látek, odběr a analýzu vzorků, měření emisí a další. Provádíme dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

FERRUM s.r.o.

Zabýváme se prodejem hutních materiálů, výrobou ocelových roštů a schodnic, zámečnickou výrobou, ekologickou likvidací autovraků, kovošrotem. Prodáváme náhradní díly z autovraků. Zajišťujeme výrobu na ohraňovacím lisu, pálení laserem a plazmou, ohýbání profilů, armování betonářské oceli, pivních setů. Realizujeme autodopravu a práce autojeřábem a přívěsnou pracovní plošinou.