• Detail firmy

JELENA KUPCEVIČOVÁ

Základní popis

překlady - ruština provádí - písemné překlady z češtiny do ruštiny

Adresa

Sokolská třída 1082/117
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70028893

Výrobky, činnosti

Překlady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 591 150 820
Telefon: +420 776 003 162
E-mail: jelena.k@volny.cz
WWW: kupcevicova.sluzby.cz

Kontaktní osoba

JELENA KUPCEVIČOVÁ - Jednatel

Telefon: +420 776 003 162
Další firmy v oboru

Adelang s.r.o.

Firma sa zaoberá prekladateľskou činnosťou, elektronickými systémami - viaczónovým ozvučením hotelov, penziónov a predajní, realizáciou kongresových hál (projekcia a ozvučenie), úsporným inteligentným osvetlením, reklamnou činnosťou.

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .