• Detail firmy

Jegrman - montáž a servis žaluzii

Základní popis

Naše firma se specializuje na stínící techniku vhodnou pro interier, ať už jako dekorace nebo zastínění - zatemnění. Naší hlavní specializací je prodej, montáž a servis (oprava) vnitřních horizontálních žaluzií.

Adresa

Závodu míru 1822
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60879173

Výrobky, činnosti

Naše firma se specializuje na stínící techniku

vhodnou pro interier, ať už jako dekorace nebo zastínění - zatemnění.

Kontaktní údaje

E-mail: jegrman@seznam.cz
WWW: www.jegrman.cz/

Kontaktní osoba

Roman Jegrman - Majitel

Mobil: +420 605 558 945
Další firmy v oboru

SM produkt s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a montáž plastových, otvorových výplní a termoizolačních boxů pro venkovní žaluzie a rolety. Zajišťujeme rovněž prodej venkovních žaluzií. Kompletní sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.