• Detail firmy

JEER s.r.o.

Základní popis

Stravování pro velké i malé firmy, kanceláře, obchody i jednotlivce. Rozvoz jídel po Brně. Nabídka výběru z 6ti druhů čerstvého menu. Naleznete u nás jídla klasická, vegetariánská, fittnes menu a čerstvé saláty. Vaříme bez polotovarů a dochucovadel.

Adresa

Kounicova 688/26
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02860082

Výrobky, činnosti

Rozvoz jídel

Kontaktní údaje

E-mail: provoz@stravovanijeer.cz
WWW: www.stravovanijeer.cz

Kontaktní osoba

IRENA ŠENKYŘÍKOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 739 261 086

JIŘÍ ŠENKYŘÍK - Jednatel

Telefon: +420 605 354 235

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Saxos cz s.r.o.

Jsme výhradním dovozcem absolutní novinky v ČR a SR ve světě limonád LIFESTYLE DRINKU - MINTANINE. Kofeinová limonáda 3.0 obsahuje pouze přírodní guaranu a z 99,99 % ji tvoří organické látky. Osvěžující příchuť máty, limetky a citronu si okamžitě získá vaše chuťové buňky. MINTANINE je svým složením a chutí vhodná alternativa ke klasickým energetickým nápojům. Patentováno a vyráběno v Německu .

LAHŮDKY BRNO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej zboží delikatesního zaměření. Naše zboží je čerstvé a vybírat můžete z chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a jiných lahůdek, které můžete využít jako pohoštění pro hosty, různé firemní večírky a akce, svatby a jiné významné životní události. Nabízíme rozvoz lahůdek po Brně a okolí. Při objednávce nad 1000 Kč je rozvoz po Brně ZDARMA.

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.