• Detail firmy

Ječná 1 s.r.o.

Základní popis

DENTAL KARLIN poskytuje kosmetickou stomatologii, ortodoncii a implantologii. Poskytujeme 24 hodin denně zubní pohotovost na tel.: 607029829.

Adresa

Ječná 550/1
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27234720

Výrobky, činnosti

Kosmetická stomatologie

Kontaktní údaje

E-mail: info@dentalkarlin.com
WWW: www.dentalkarlin.com

Kontaktní osoba

Karlin Dental

Mobil: +420 607 029 829
E-mail: info@dentalkarlin.com
E-mail: info@dentalkarlin.com

MUDr. Jiří Kadeřábek - Jednatel

Další firmy v oboru

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Specializujeme se na omlazovací zákroky - redukci vrásek, lifting povadlé pleti, zlepšení kvality pleti, operaci očních víček a další. Vše ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich webových stránkách.

Chemek laboratoře, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou bylinné kosmetiky. Specializujeme se na deodorant na nohy proti zápachu, pocení nohou a napadení plísněmi, antimikrobiální spreje do obuvi a regenerační bylinné balzámy vhodné na masáže. Dodáváme regenerační a hydratační krémy, emulze, peelingy, kosmetické vazelíny, koupelové soli, tělové zábaly a další unikátní a funkční kosmetiku.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.