• Detail firmy

JE Dřevo s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výkup lesů a dřeva včetně lesních pozemků za velmi příznivé ceny. Těžba dřeva a přiblížení dříví na odvozní místo, pěstební práce. Firma je vybavena značkovým strojovým zázemím a teamem zkušených pracovníků.

Adresa

Příkop 843/4
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29225507
DIČ:  CZ29225507
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výkup lesů a lesních pozemků

Zaměřujeme se na výkup lesů a lesních pozemků. Jsme schopni vykoupit a vyřídit i Váš případný problém se zástavou nebo exekutorským rozhodnutím na Vašem listu vlastnictví.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 112 860
E-mail: jedrevo@seznam.cz
WWW: www.vykuplesa.cz

Kontaktní osoba

Eva Němcová - Jednatel

Jan Němec

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.

Marek Bortlík - TO.MA.

Zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných briket a pelet. Dodáváme brikety a pelety pro všechny druhy topení na dřevo - pro automatické kotle, kachlová kamna, kuchyňské sporáky nebo otevřené krby. Zajišťujeme hostinskou činnost, pořádáme oslavy, svatby, zábavy nebo plesy.

ZELENÝ LES s.r.o.

Zabýváme se lesnickými pracemi a službami. Provádíme zalesnění lesních porostů, těžíme dřevo, vykupujeme lesy včetně pozemků. Prodáváme dřeva v podobě štípaného palivového dřeva, skládaného i sypaného dřeva. Kaplice a okolní Jihočeský kraj.