• Detail firmy

JDK-CATERING, s.r.o.

Základní popis

Nabídka gastronomických a cateringových služeb. Zaměřujeme se na rauty, recepce, plesy, svatební hostiny, party, kolaudace.

Adresa

Novákových 856/23
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28164407
  • Služby

Výrobky, činnosti

Catering

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 739 994
Telefon: +420 777 739 992
WWW: www.jdkcatering.cz

Kontaktní osoba

KAMIL DVOŘÁK - Jednatel

Telefon: +420 777 739 992

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

U Vejdů, s.r.o.

Rodinná restaurace v Praze na Vinohradech s možností pořádání rodinných oslav, firemních akcí a večírků. Zajišťujeme kompletní cateringové služby. Čepujeme české pivo a vaříme z kvalitních surovin.

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!