• Detail firmy

JC kovovýroba s.r.o.

Základní popis

Firma zabývající se výrobou ocelových konstrukcí, kovářských a kovodělných výrobků a v neposlední řadě i výrobou a montáží protihlukových zábran.

Adresa

Lesní 403
747 66 Dolní Lhota

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28634446
DIČ:  CZ28634446
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- ocelové konstrukce, příhradová konstrukce, stavební zámečnictví, OK protihlukové bariéry, kovoobrábění, výroba ocelových nádrží, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: 775 337 197
E-mail: info@zamecnictvi-cieciotka.cz
WWW: www.jc-kovovyroba.cz
ICQ: 300036581

Kontaktní osoba

Jiří Cieciotka - Jednatel

Další firmy v oboru

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.