• Detail firmy

JC kovovýroba s.r.o.

Základní popis

Firma zabývající se výrobou ocelových konstrukcí, kovářských a kovodělných výrobků a v neposlední řadě i výrobou a montáží protihlukových zábran.

Adresa

Lesní 403
747 66 Dolní Lhota

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28634446
DIČ:  CZ28634446
Rok založení:  2010
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- ocelové konstrukce, příhradová konstrukce, stavební zámečnictví, OK protihlukové bariéry, kovoobrábění, výroba ocelových nádrží, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: 775 337 197
E-mail: info@zamecnictvi-cieciotka.cz
WWW: www.jc-kovovyroba.cz
ICQ: 300036581

Kontaktní osoba

Jiří Cieciotka - Jednatel

Další firmy v oboru

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.

RUBING s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí a opláštění, energetických zařízení, technického zařízení budov nebo stabilního hasící zařízení. Provádíme ohýbání hadovitých systémů.

K.B.K. - KON, s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Provádíme CNC frézování kovů a plastů. Dále se specializujeme na konstrukční práce. Našim zákazníkům můžeme nabídnout komplexní řešení zakázky včetně zpracování technické dokumentace. Projekty zpracováváme dle požadavků zákazníka a našich možností ve 3D i 2D. Náš tým tvoří 12 profesionálních konstruktérů a kresličů. Výrobní prostory máme v Příboře.