• Detail firmy

JBX Promotion, s.r.o.

Základní popis

Organizujeme prezentační akce, módní přehlídky a výstavy. Nabízíme aranžování, tiskoviny, grafické práce, www prezentace, fotografie a videa.

Adresa

Svatopluka Čecha 4649/20
466 02 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28705262
  • Služby

Výrobky, činnosti

Organizujeme prezentační akce

módní přehlídky a výstavy. Nabízíme aranžování, tiskoviny, grafické práce, www prezentace, fotografie a videa.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 640 237
Mobil: +420 602 427 582
E-mail: info@jbxpromo.cz
WWW: www.jbxpromo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Kohout - Jednatel

Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.