• Detail firmy

JBE, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme projektové práce ve stavebnictví. Zabýváme se výstavbou rodinných domů a průmyslových objektů. Zajišťujeme inženýrské sítě,elektrické rozvody

Adresa

Markovická 149
285 71 Vrdy

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24126926

Výrobky, činnosti

projektové práce ve stavebnictví

Nabízíme projektové práce ve stavebnictví. Zabýváme se výstavbou rodinných domů a průmyslových objektů. Zajišťujeme inženýrské sítě, elektrické rozvody, zabezpečovací systémy, zateplení budov, fasády, návrhy řešení a zajištění vytápění,terénní úpravy

Kontaktní údaje

E-mail: bures@jbe.cz
WWW: www.jbe.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bureš - Jednatel

Mobil: +420 602 370 737
Další firmy v oboru

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Josef Dašek

Specializujeme se na jeřábnické práce při stavbě nebo rekonstrukci budov, montáží střech, hal a jiných rozměrných a těžkých břemen. Krátkodobý pronájem autojeřábu nabízíme včetně profesionální obsluhy. Máme k dispozici autojeřáby s velkou nosností a dosahem a jejich pronájem nabízíme firmám i jednotlivcům.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.