• Detail firmy

Jazykový Institut Praha, s. r. o.

Základní popis

Kurzy intenzivní, individuální, firemní. 53 jazyků, příprava ke zkouškám FCE, CAE, CPE, studium v zahraničí, překlady a tlumočení, expresní překlady do 2 h, korektury textů rodilými mluvčími.

Adresa

Národní 416/37
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27385906

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Kurzy intenzivní, individuální, firemní. 53 jazyků, příprava ke zkouškám FCE, CAE, CPE, studium v zahraničí, překlady a tlumočení, expresní překlady d

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 210 422
E-mail: www.jipka.cz/
E-mail: info@jipka.cz

Kontaktní osoba

Jitka Mrázková - Prokurista

Miroslav Ing.Křižek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Blanka Jindrová

Zaměřujeme se na auditorské služby v Praze. Poskytujeme komplexní služby v oboru daní a účetnictví a věnujeme se odbornému poradenství.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.