• Detail firmy

Jazyková školka SMOLÍČEK s.r.o.

Základní popis

Jazyková školka SMOLÍČEK s.r.o. s plně bilingvní výuku v česko-anglickém jazykovém prostředí. Vycházíme vstříc i dětem se specifickými stravovacími potřebami. Poskytujeme také hlídání dětí v prostorách školky, ale i v domácnostech.

Adresa

třída 1. máje 3414
690 02 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29310873

Výrobky, činnosti

Jazyková škola

Provozujeme inovativní školku s plně bilingvní výukou v česko-anglickém prostředí. Vycházíme vstříc i dětem se specifickými stravovacími potřebami.

Kontaktní údaje

E-mail: skolka@smolicek.eu
WWW: www.smolicek.eu

Kontaktní osoba

Martina Kolmašová - Jednatel

Mobil: +420 724 107 216
E-mail: skolka@smolicek.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PhDr. Zdeňka Endlicherová

Nabízíme kurzy a semináře v oblasti gastronomie. Kurzy pořádáme specializované nebo rekvalifikační. Poradenství na míru, semináře dle požadavků zákazníka. Profesní zkoušky dle Národní soustavy kvaifikací, plaztné v celé EU a důležité při získání zaměstnání v cizině.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

Ludmila Krátká - překlady

Zajišťuji překlady z/do angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, polštiny a dalších jazyků. Technické překlady, návody, smlouvy. Neváhejte a pište!