• Detail firmy

Jazyková škola Spark - Viktor Bárta

Základní popis

Nabízíme kvalitní jazykové kurzy přímo v centru města. Skupinové i individuální kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruštiny. Přípravy na mezinárodní certifikáty z aj a nj. Příjemní a zkušení lektoři.

Adresa

Jakubské náměstí 1/119
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86897217

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabízíme kvalitní jazykové kurzy přímo v centru města. Skupinové i individuální kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a ruš

Kontaktní údaje

E-mail: info@js-spark.cz

Kontaktní osoba

Viktor Bárta - Majitel

Mobil: +420 736 688 496
E-mail: info@js-spark.cz
WWW: www.js-spark.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Lukáš Smrž - školení obsluhy strojů

Pořádáme odborné kurzy, školení s možností získání průkazu obsluhy v oboru stavebních, zemních a transportních strojů či zařízení. Školení a kurzy zajišťujeme dle platných legislativ a předepsaných osnov.

ENERGOCONTROL s.r.o.

Specializujeme se na úsporná opatření v energetice, LED osvětlení průmyslových hal, veřejné LED osvětlení, dodávku a montáž VN transformátorů, výrobu rozvaděčů, kompenzaci účiníku i pro NN odběratele, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor, projekční činnost. Zajišťujeme stálou službu externího energetika. Provádíme stavební práce: trafostanice, přístavby hal...

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.