• Detail firmy

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN, s.r.o.

Základní popis

Jazyková škola v centru města. Pomaturitní studium, skupinové, individuální, firemní kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, češtiny, novořečtiny. Pořádáme Státní jazykové zkoušky, TOEFL ITP, ECL a zkoušky češtiny pro cizince A1.

Adresa

Lidická 695/9
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26950189
DIČ:  cz26950189

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Jazyková škola v centru města. Pomaturitní studium, skupinové, individuální, firemní kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, češtiny, n

Kontaktní osoba

Roman Mazankievič - Majitel

Telefon: +420 549 216 124
Mobil: +420 774 422 421
E-mail: info@studio-pelikan.cz
WWW: www.studio-pelikan.cz

Andrea Říhová

Mobil: 775 092 296
E-mail: info@studio-pelikan.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

ORIONREAL, spol. s r.o.

Firma s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje moravského vína. Prodej vína úzce propojujeme s gastronomií, školeními o víně, řízenými degustacemi a cestami za vínem po Evropě i po celém světě.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.