• Detail firmy

Jasmina Rampasová

Základní popis

Salón Jasmina-Masáže.

Adresa

Čistá 191
294 23 Čistá

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01402561

Výrobky, činnosti

Masáže

Nabízím masáže v mém novém a útulném salónu. Jedná se o masáže relaxační, tak indickou masáž hlavy, baňkování nebo masáž horkými plněnými měšci. Podívejte se na mé stránky a ráda vás u sebe přivítám.

Kontaktní údaje

E-mail: jasmina.ib@seznam.cz
WWW: www.masazejasmina.cz

Kontaktní osoba

Jasmina Rampasová - Majitel

Mobil: +420 775 031 474
E-mail: jasmina.ib@seznam.cz
Další firmy v oboru

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.