• Detail firmy

JAS design, s.r.o.

Základní popis

Provádíme zateplování fasád, malby objektů i fasád, dekorativní malby, tryskání a metalizace. Specializujeme se na šopování či lakování.

Adresa

Masarykova 753
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24717819
  • Služby

Výrobky, činnosti

MAlířství a lakování

Provádíme zateplování fasád, malby objektů i fasád, dekorativní malby, tryskání a metalizace. Specializujeme se na šopování či lakování.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 749 756
Mobil: +420 777 729 682
E-mail: jas-design@seznam.cz
WWW: www.jas-jiricek.cz

Kontaktní osoba

Petr Jiříček - Jednatel

Další firmy v oboru

OKENTĚS, spol. s r. o.

Dodáváme pro český a slovenský trh především těsnící prvky od 14 zahraničních renomovaných výrobců. Okenní a dveřní těsnění, bytové i průmyslové kartáče, padací prahy, kování, přechodové lišty jsou určeny pro výrobce, řemeslníky i řemeslné obchody. Od konce roku 2013 prodáváme rovněž elektronářadí METABO.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.