• Detail firmy

JAS-ART s.r.o.

Základní popis

Stavebni firma, drevostavby, navrhy drevostaveb, srubove domy na klic, roubenky na klic, zahradni archetiktura,dreveny nabytek,schody vsech typu, interiery, dreveny sochy,projekty budov, dreveny okna, dvere, uprava terenu

Adresa

Čs.Lesů 327
357 09 Habartov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26412241
DIČ:  CZ26412241

Výrobky, činnosti

Stavebni firma, drevostavby, navrhy drevostaveb,

srubove domy na klic, roubenky na klic, zahradni archetiktura,dreveny nabytek,schody vsech typu, interiery, dreveny sochy,projekty budov, dreveny okna

Kontaktní údaje

E-mail: bakhvalova@seznam.cz
WWW: www.jasart.eu

Kontaktní osoba

Nadezda Bakhvalova - Jednatel

Mobil: 720 470 798
E-mail: bakhvalova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.