• Detail firmy

Jaroslava Žmolilová

Základní popis

Výroba pracovních oděvů a prodej ochranných pracovních pomůcek.

Adresa

Na Jihu 553
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46512632

Výrobky, činnosti

Pracovní oděvy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 535 688
Fax: +420 493 535 688
E-mail: pracovniodevy@hradecko.com
WWW: www.pracovniodevy.hradecko.com

Kontaktní osoba

Jaroslava Žmolilová - Majitel

Mobil: +420 777 119 127
Další firmy v oboru

Ing. Stanislav Jakoubek - textilní výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu lůžkovin. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej froté a bambusových prostěradel, hotelových prostěradel i v atypickém provedení a rozměrech, prošívaných dek a polštářů, županů, ložního prádla, jersey prostěradel, klasických bavlněných tkaných prostěradel a mnoho dalšího.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.