• Detail firmy

Jaroslava Sudová

Základní popis

Jsme sběrna - kovošrot. Vykupujeme kovový šrot, železný šrot, železo, litinu, autobaterie. Výkup kovů. Vykoupíme barevné kovy - měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, olovo, špony, měděné a hliníkové dráty, nerez, slitiny. Zajistíme odvoz.

Adresa

Vysoký průhon 1021
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72281057
DIČ:  CZ6760261442

Výrobky, činnosti

Jsme sběrna - kovošrot.

Vykupujeme kovový šrot, železný šrot, železo, litinu, autobaterie. Výkup kovů. Vykoupíme barevné kovy - měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, olovo, špony

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 725 197
Fax: +420 371 725 197
E-mail: firma@kovosrotsudova.com
WWW: www.kovosrotsudova.com

Kontaktní osoba

Jaroslava Sudová - Jednatel

Mobil: +420 731 455 623
Další firmy v oboru

HABLA CZ s.r.o.

Naše společnost se zabývá dekontaminaci zdravotnického odpadu. Dále zajišťujeme dodávky čistících, sanitačních a desinfekčních prostředků pro potravinářský průmysl a systémy pro přesné dávkování čistících prostředků. Provádíme sanitace potrubních systémů, sanitace a mazání pásových dopravníků v potravinářství, mytí lahví apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.