• Detail firmy

Jaroslava Stárková

Základní popis

Náš přístup Vám umožní získat skutečnou půjčku, bez poplatků, bez nahlížení do registru a dosáhnout lepší finanční situace. Naše půjčky jsou mají vysokou průchodnost, záznam v registru neplatičů nevadí. Půjčka je určena všem s prokazatelným příjmem

Adresa

Do Hůry 42
251 63 Všestary

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87317281

Výrobky, činnosti

finanční služby

Kontaktní údaje

E-mail: jarostar@seznam.cz
WWW: www.pujcimevam.net

Kontaktní osoba

Jaroslava Stárková - Majitel

Telefon: 736 731 470
E-mail: jarostar@seznam.cz
Další firmy v oboru

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.