• Detail firmy

Jaroslava Šimonová

Základní popis

Nabídka ubytování v rodinném hotelu s kapacitou 51 lůžek, salonkem, sálem a letní terasou. Možnost pořádání seminářů a školení pro firmy.

Adresa

1. máje 126
281 63 Kozojedy

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69632731
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka ubytování, možnost pořádání seminářů.

Kontaktní údaje

Telefon: 321 677 106
Mobil: 602 826 689
E-mail: simonova.nazavisti@tiscali.cz
WWW: www.volny.cz/hotelnazavisti

Kontaktní osoba

Jaroslava Šimonová - Jednatel

Mobil: 602 826 689

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.